top of page
kubik Jednorazowe e-papierosy lemon mint Warszawa Polska

KUBIK 600

Nowy kształt jednorazowego e-papierosa

KUBIK 600 to wygodny jednorazowy e-papieros od firmy Pro Vape.
KUBIK nie wymaga ładowania ani uzupełniania e-płynem - wystarczy wyjąć go z ochronnego blistra. Kartridż mieści 2 ml, co odpowiada w przybliżeniu 800 zaciągnięciom.

Jak działa KUBIK 600?

Urządzenie KUBIK jest uruchamiane przez pociągnięcie. Na obudowie nie ma żadnych przycisków włączania/wyłączania. Wbudowany czujnik rejestruje moment rozpoczęcia zaciągania się i sygnalizuje układowi elektronicznemu, że nadszedł czas na włączenie.

KUBIK FAQ

KUPIŁEM E-PAPIEROSA KUBIK, ALE ON NIE DZIAŁA, CO MOGĘ ZROBIĆ?

 Zachowaj dowód zakupu i opakowanie, zwróć elektroniczny papieros KUBIK do miejsca, w którym go kupiłeś, a zostanie on wymieniony na nowy. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

 

CO NALEŻY ZROBIĆ Z ELEKTRONICZNYM PAPIEROSEM KUBIK PO ZAKOŃCZENIU JEGO UŻYWANIA?

Używaj zwykłych pojemników do recyklingu baterii lub innych miejsc, które przyjmują zużytą elektronikę. Nigdy nie wyrzucaj e-papierosów razem ze zwykłym śmieciem!

 

JAK DŁUGO DZIAŁA ELEKTRONICZNY PAPIEROS KUBIK?

Zależy to w dużej mierze od użytkownika. Ogólnie jednego e-papierosa powinno wystarczyć na okres jednej lub dwóch paczek tradycyjnych papierosów.

 

ILE ZACIĄGNIĘĆ W ELEKTRONICZNYM PAPIEROSIE KUBIK?

Zależy to od częstotliwości zaciągnięć i czasu ich trwania. To tak jak ze szklanką wody, można wypić wszystko na raz lub rozłożyć to na dłuższy okres czasu - wszystko zależy od użytkownika. Ogólnie jednego e-papierosa Kubik wystarcza na 600 zaciągnięć. Zgodnie z przepisami UE maksymalna ilość płynu w jednorazowym e-papierosie jest ograniczona do 2 ml, co bezpośrednio wpływa na liczbę możliwych zaciągnięć.

 

JAKIE SKŁADNIKI SĄ UŻYWANE W JEDNORAZOWYCH E-PAPIEROSACH KUBIK?

Do produkcji naszych liquidów używamy najwyższej jakości składników: nikotyny klasy medycznej, aromatów spożywczych, gliceryny roślinnej i glikolu propylenowego.

 

GDZIE PRODUKOWANE SĄ E-PAPIEROSY KUBIK?

Nasze e-papierosy są opracowywane przez naszych specjalistów w Europie i produkowane w Chinach.

 

JAK SZKODLIWE SĄ E-PAPIEROSY?

Chociaż papierosy elektroniczne nie są nieszkodliwe, czołowi lekarze, organizacje antynikotynowe i organy regulacyjne na całym świecie uznają, że ich palenie jest znacznie mniej szkodliwe niż palenie papierosów tradycyjnych: według Departamentu Zdrowia w Anglii jest ono o 95% mniej szkodliwe. Wynika to z faktu, że główne substancje toksyczne w dymie papierosowym powstają w wyniku spalania, podczas gdy e-papierosy parują.

 

CZY E-PAPIEROSY SĄ LEPSZĄ ALTERNATYWĄ DLA KLASYCZNYCH PAPIEROSÓW?

Palenie klasycznych papierosów polega na spalaniu suszonych liści tytoniu w celu wytworzenia dymu, który nadaje się do wdychania, i to właśnie to spalanie wytwarza toksyny, które prowadzą do chorób i śmierci. Chociaż zarówno palenie e-papierosów, jak i klasycznych może dostarczać nikotynę do organizmu człowieka, to dym wytwarzany podczas spalania suszonych liści tytoniu wytwarza toksyczne substancje smoliste, które powodują raka. Jak powiedział kiedyś Michael Russell, naukowiec i pionier w badaniach nad uzależnieniem od tytoniu: "Ludzie palą w celu otrzymania nikotyny, ale umierają z powodu substancji smolistych". Vaping nie obejmuje spalania, ale raczej aerozolizację liquidu, co stanowi zasadniczą różnicę.

bottom of page